قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

معرفی شرکت

شرکت سپهر پلاستیک پدیده به شماره ثبت ۴۱۹۱۴۱ در سال ۱۳۹۰ تاسیس و پس از تلاش پیگیر ,توسعه فراگیر و استفاده از نوآوری روز دنیا ,یکی از معتبرترین وموفق ترین تولیدکنندگان وصادرکنندگان حال حاضر ایران عزیزمان در صنعت پلاستیک می باشد.
این شرکت با دانش پیشرو در زمینه طراحی انواع قالب های تزریق ,بادی و تولید مظروف ,Preform,بطری و درب های آشامیدنی ,شوینده,آرایشی و بهداشتی ,رنگ و رزین ,دارویی ,غذایی ,لبنی و….در داخل و خارج از کشور امکان تامین نیازهای پویای بازار امروز را ایجاد نموده است .
کارخانجات سپهر پلاستیک پدیده در شهرک صنعتی اشتهارد (استان تهران) و شهرک صنعتی بوعلی (استان همدان ) با داشتن موقعیت جغرافیایی ,راه های ارتباطی و حمل ونقل مناسب ,
با پشتیبانی ابزار و ماشین آلات پیشرفته فنی و کادری مجرب ,متخصص با تحصیلات مرتبط ,ما را قادر می سازد تا دامنه محصولات بی نظیری را عرضه و جایگاه مستحکمی را در بین رقبای اصلی خود در بازار داخلی و خارجی بدست آوریم.
اهداف اصلی این شرکت تولید طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت , مطابق با درخواست و رضایت مشتریان ,همگام با طراحی منحصر به فرد و استفاده از مواد اولیه سازگار با محیط زیست می باشد.
به همین منظور اقدامات لازم جهت استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS ,مبتنی بر استانداردهای سیستم مدیریت ISO9001.2008 ,سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001.2004 و استاندارد GMP نموده و با داشتن زنجیره تامین کامل محصولات و چابکی نیروی انسانی موجود ,مزیت و برتری بهتری نسبت به سایر رقبا ی خود دارد.

Spp_01